Strona główna » Filmy 
Koncert Bach i Telemann

Thumbnail imageFilm z koncertu pt. „Bach i Telemann”, który odbył się dnia 02.04.2011r. w kościele garnizonowym w Żarach. Koncert w hołdzie Janowi Pawłowi II w szóstą rocznicę śmierci. Utwory J.S.Bacha i G.Ph.Telemanna wykonała niemiecka orkiestra kameralna Mitteldeutsche Barock Compagney z Eisenach.

Więcej…
 
Telemann w Żarach

Thumbnail imageTelemann w Żarach - w filmie pokazano odsłonięcie Ławeczki  Telemanna w dniu 17.04.2010r. oraz towarzyszące temu warsztaty muzyczne. Ponadto fragmenty koncertów z cyklu „lato z Telemannem” oraz koncertu „Telemannowskie Muzyczne Pejzaże”. Na koniec zaś występy, które miały miejsce podczas 9 Festiwalu Telemannowskiego (3-5.12.2010r.).

Więcej…
 
Telemannowskie Muzyczne Pejzaże

Thumbnail imageTelemannowskie Muzyczne Pejzaże - Film z koncertu pt. „Telemannowskie Muzyczne Pejzaże”, który odbył się dnia 28.08.2010r. na żarskim rynku. Podczas Koncertu wykonywana była muzyka Fryderyka Chopina oraz Georga Philippa Telemanna. Prezentowali się również uczniowie z polskich i niemieckich szkół muzycznych.

Więcej…
 
Śladami Telemanna

Thumbnail imageŚladami Telemanna - uroczyste otwarcie Sali koncertowej przy Państwowej Szkole Muzycznej I-go stopnia im. G.Ph.Telemanna w Żarach, które miało miejsce 29 września 2010r.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 

Żary - miasto Telemanna